- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja XP POWER Virtalähde tyyppi impulssi Suojaus jännitteen lasku BOP Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuormitussuoja Suojaus ylikuumennus OTP Sähköliitäntä... Lue lisää
735,91 €(Sis.alv)
586,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HDS800PS30
- Paino: 2.22 kg
- Teho: 800W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 1.75kg
- Suojaus: ylikuormitussuoja
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: jännitteen lasku BOP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 249x40,9x127mm
- Tuotantosarja: HDS800
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Virtalähteen jännite: 127...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 30V DC
- Lähtövirta: 26,7A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Eristyksen jännite: 3kV
- Lisätoimitoja: rinnakkaistoiminta
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Lisätoimitoja: 5 V valmiustila
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 800W - 30VDC - 26,7A HDS800PS30
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Suojaus | jännitteen lasku BOP |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitussuoja |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Ulkomitat | 249x40,9x127mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 30V DC |
| Lähtövirta | 26,7A |
| Tehokkuus | 92% |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...370V DC |
| Teho | 800W |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Lisätoimitoja | 5 V valmiustila |
| Lisätoimitoja | ON/OFF kaukosäätö |
| Lisätoimitoja | rinnakkaistoiminta |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | aktiivinen jäähdyttäminen |
| Tuotantosarja | HDS800 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista