HDS800PS30
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 800W - 30VDC - 26,7A - Teollisuushakkuriteholähteet - HDS800PS30 - 1
  • Tuotekoodi: HDS800PS30
  • Paino: 2.22 kg
  • Teho: 800W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -20...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 1.75kg
  • Suojaus: ylikuormitussuoja
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Suojaus: jännitteen lasku BOP
  • Tehokkuus: 92%
  • Ulkoiset koot: 249x40,9x127mm
  • Tuotantosarja: HDS800
  • Virtalähteen jännite: 90...264V AC
  • Virtalähteen jännite: 127...370V DC
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 30V DC
  • Lähtövirta: 26,7A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Lisätoimitoja: rinnakkaistoiminta
  • Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
  • Lisätoimitoja: 5 V valmiustila
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
Virtalähde tyyppiimpulssi
Suojausjännitteen lasku BOP
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitussuoja
Suojausylikuumennus OTP
Sähköliitäntäruuviliittimet
Toimintalämpötila-20...70°C
Ulkomitat249x40,9x127mm
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite30V DC
Lähtövirta26,7A
Tehokkuus92%
Teho800W
Eristyksen jännite3kV
Lisätoimitoja5 V valmiustila