- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja XP POWER Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 48V DC Teho 0,75kW Virtalähteen jännite 80...264V AC Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Ulkomitat 254x101,6x41,9mm... Lue lisää
631,68 €(Sis.alv)
503,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GSP750PS48-EF
- Paino: 1.47 kg
- Teho: 0,75kW
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Sovellus: IT
- Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
- Massa: 1.35kg
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 90%
- Ulkoiset koot: 254x101,6x41,9mm
- Tuotantosarja: GSP750
- Virtalähteen jännite: 80...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 48V DC
- Lähtövirta: 3A
- Lähtövirta: 15,6A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöjännite 2: 5V DC
- Eristyksen jännite: 4kV
- Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
- Lisätoimitoja: Lisälähtö DC 12V/300mA
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | XP POWER |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Teho | 0,75kW |
| Virtalähteen jännite | 80...264V AC |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Ulkomitat | 254x101,6x41,9mm |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Tehokkuus | 90% |
| Lisätoimitoja | Lisälähtö DC 12V/300mA |
| Lisätoimitoja | ylimääräinen standby lähtö 5V DC |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtövirta | 3A |
| Lähtöjännite 2 | 5V DC |
| Lähtövirta | 15,6A |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | aktiivinen jäähdyttäminen |
| Tuotantosarja | GSP750 |
| Sovellus | IT |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €