GSP750PS48-EF
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 750W - 48VDC - 15,6A - Teollisuushakkuriteholähteet - GSP750PS48-EF - 1
Valmistaja XP POWER Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 48V DC Teho 0,75kW Virtalähteen jännite 80...264V AC Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Ulkomitat 254x101,6x41,9mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: GSP750PS48-EF
  • Paino: 1.47 kg
  • Teho: 0,75kW
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Sovellus: IT
  • Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
  • Massa: 1.35kg
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 90%
  • Ulkoiset koot: 254x101,6x41,9mm
  • Tuotantosarja: GSP750
  • Virtalähteen jännite: 80...264V AC
  • Lähtöjen lukumäärä: 2
  • Lähtöjännite: 48V DC
  • Lähtövirta: 3A
  • Lähtövirta: 15,6A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lähtöjännite 2: 5V DC
  • Eristyksen jännite: 4kV
  • Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
  • Lisätoimitoja: Lisälähtö DC 12V/300mA
kpl
ValmistajaXP POWER
Virtalähde tyyppiimpulssi
Lähtöjännite48V DC
Teho0,75kW
Ulkomitat254x101,6x41,9mm
Toimintalämpötila-40...70°C
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP
Tehokkuus90%
Sähköliitäntäruuviliittimet
Lähtöjen lukumäärä2
Lähtövirta3A
Lähtöjännite 25V DC
Lähtövirta15,6A
Eristyksen jännite4kV