VCS70US48
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 70W - 48VDC - 1,46A - VCS - Teollisuushakkuriteholähteet - VCS70US48 - 1
Valmistaja XP POWER Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Tuotantosarja VCS Toimintalämpötila -25...70°C Ulkomitat 130x98,5x41mm Tehonkulutus ilman kuormitusta
  • Tuotekoodi: VCS70US48
  • Paino: 0.4 kg
  • Teho: 70W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 400g
  • Tehokkuus: 87%
  • Ulkoiset koot: 130x98,5x41mm
  • Tuotantosarja: VCS
  • Virtalähteen jännite: 85...264V AC
  • Virtalähteen jännite: 127...370V DC
  • Kytkentätaajuus: 65kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 48V DC
  • Lähtövirta: 1,46A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Pakkauskoko: 1020 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
TuotantosarjaVCS
Toimintalämpötila-25...70°C
Ulkomitat130x98,5x41mm