- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 655W - 24VDC - 27A - OUT: 1
MHP650PS24-EF

Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -20...70°C Lisätoimitoja Lisälähtö DC 12V/500mA Lisätoimitoja ylimääräinen standby lähtö 5V DC Tuotantosarja MHP Sähköliitäntä ruuviliittimet... Lue lisää
891,54 €(Sis.alv)
710,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MHP650PS24-EF
- Paino: 1.25 kg
- Teho: 655W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 1.27kg
- Tehokkuus: 85%
- Ulkoiset koot: 233,2x101,6x63,5mm
- Tuotantosarja: MHP
- Virtalähteen jännite: 85...264V AC
- Kytkentätaajuus: 70kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 27A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Eristyksen jännite: 4kV
- Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
- Lisätoimitoja: Lisälähtö DC 12V/500mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 655W - 24VDC - 27A - OUT: 1 MHP650PS24-EF
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Lisätoimitoja | Lisälähtö DC 12V/500mA |
| Lisätoimitoja | ylimääräinen standby lähtö 5V DC |
| Tuotantosarja | MHP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Ulkomitat | 233,2x101,6x63,5mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 27A |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Teho | 655W |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Kytkentätaajuus | 70kHz |
| Tehokkuus | 85% |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista