MHP650PS24-EF
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 655W - 24VDC - 27A - OUT: 1 - Teollisuushakkuriteholähteet - MHP650PS24-EF - 1
Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -20...70°C Lisätoimitoja Lisälähtö DC 12V/500mA Lisätoimitoja ylimääräinen standby lähtö 5V DC Tuotantosarja MHP Sähköliitäntä ruuviliittimet... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MHP650PS24-EF
  • Paino: 1.25 kg
  • Teho: 655W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -20...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 1.27kg
  • Tehokkuus: 85%
  • Ulkoiset koot: 233,2x101,6x63,5mm
  • Tuotantosarja: MHP
  • Virtalähteen jännite: 85...264V AC
  • Kytkentätaajuus: 70kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 24V DC
  • Lähtövirta: 27A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Eristyksen jännite: 4kV
  • Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
  • Lisätoimitoja: Lisälähtö DC 12V/500mA
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
Toimintalämpötila-20...70°C
TuotantosarjaMHP
Sähköliitäntäruuviliittimet
Ulkomitat233,2x101,6x63,5mm
Lähtöjen lukumäärä1
Lähtöjännite24V DC
Lähtövirta27A
Teho655W
Eristyksen jännite4kV
Kytkentätaajuus70kHz
Tehokkuus85%