SHP650PS28-EF
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 650W - 28VDC - 23A - OUT: 1 - Teollisuushakkuriteholähteet - SHP650PS28-EF - 1
Valmistaja XP POWER Tuotantosarja SHP650 Syöttölaitteen ominaisuudet aktiivinen jäähdyttäminen Syöttölaitteen ominaisuudet stand by 5V/200mA Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus IT Sovellus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SHP650PS28-EF
  • Paino: 1.6 kg
  • Teho: 650W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Sovellus: IT
  • Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
  • Massa: 1.27kg
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 90%
  • Ulkoiset koot: 91,44x177,8x53,34mm
  • Tuotantosarja: SHP650
  • Virtalähteen jännite: 80...264V AC
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 28V DC
  • Lähtövirta: 23A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Eristyksen jännite: 4kV
  • Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
  • Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
  • Lisätoimitoja: 5 V valmiustila
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
TuotantosarjaSHP650
Syöttölaitteen ominaisuudetaktiivinen jäähdyttäminen
Syöttölaitteen ominaisuudetstand by 5V/200mA
Virtalähde tyyppiimpulssi
SovellusIT
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP
Sähköliitäntäruuviliittimet
Toimintalämpötila-40...70°C
Ulkomitat91,44x177,8x53,34mm