- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 650W - 28VDC - 23A - OUT: 1
SHP650PS28-EF



Valmistaja XP POWER Tuotantosarja SHP650 Syöttölaitteen ominaisuudet aktiivinen jäähdyttäminen Syöttölaitteen ominaisuudet stand by 5V/200mA Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus IT Sovellus... Lue lisää
564,87 €(Sis.alv)
450,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SHP650PS28-EF
- Paino: 1.6 kg
- Teho: 650W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Sovellus: IT
- Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
- Massa: 1.27kg
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 90%
- Ulkoiset koot: 91,44x177,8x53,34mm
- Tuotantosarja: SHP650
- Virtalähteen jännite: 80...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 28V DC
- Lähtövirta: 23A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Eristyksen jännite: 4kV
- Lisätoimitoja: ON/OFF kaukosäätö
- Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
- Lisätoimitoja: 5 V valmiustila
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 650W - 28VDC - 23A - OUT: 1 SHP650PS28-EF
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Tuotantosarja | SHP650 |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | aktiivinen jäähdyttäminen |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | stand by 5V/200mA |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | IT |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Ulkomitat | 91,44x177,8x53,34mm |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |