CCH600PS28
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 600W - 28VDC - 21,5A - Teollisuushakkuriteholähteet - CCH600PS28 - 1
Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 214x102x43mm Lähtövirta 0,5A Lähtöjen lukumäärä 2 Lähtöjännite 2 5V DC Lähtövirta 21,5A Lähtöjännite 28V DC Virtalähteen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: CCH600PS28
  • Paino: 1.57 kg
  • Teho: 600W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 1.5kg
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 89%
  • Ulkoiset koot: 214x102x43mm
  • Tuotantosarja: CCH600
  • Virtalähteen jännite: 90...264V AC
  • Lähtöjen lukumäärä: 2
  • Lähtöjännite: 28V DC
  • Lähtövirta: 0,5A
  • Lähtövirta: 21,5A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lähtöjännite 2: 5V DC
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Lisätoimitoja: rinnakkaistoiminta
  • Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
Toimintalämpötila-40...85°C
Ulkomitat214x102x43mm
Lähtövirta0,5A
Lähtöjen lukumäärä2
Lähtöjännite 25V DC
Lähtövirta21,5A
Lähtöjännite28V DC
Teho600W
Tehokkuus89%
Eristyksen jännite3kV
TuotantosarjaCCH600
Virtalähde tyyppiimpulssi
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Suojausylikuumennus OTP