- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 214x102x43mm Lähtövirta 0,5A Lähtöjen lukumäärä 2 Lähtöjännite 2 5V DC Lähtövirta 21,5A Lähtöjännite 28V DC Virtalähteen... Lue lisää
929,44 €(Sis.alv)
740,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CCH600PS28
- Paino: 1.57 kg
- Teho: 600W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 1.5kg
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 214x102x43mm
- Tuotantosarja: CCH600
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 28V DC
- Lähtövirta: 0,5A
- Lähtövirta: 21,5A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöjännite 2: 5V DC
- Eristyksen jännite: 3kV
- Lisätoimitoja: rinnakkaistoiminta
- Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 600W - 28VDC - 21,5A CCH600PS28
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 214x102x43mm |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtöjännite 2 | 5V DC |
| Lähtövirta | 21,5A |
| Lähtöjännite | 28V DC |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Teho | 600W |
| Tehokkuus | 89% |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Tuotantosarja | CCH600 |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Lisätoimitoja | rinnakkaistoiminta |
| Lisätoimitoja | ylimääräinen standby lähtö 5V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista