- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 5KW - 100VDC - 50A - OUT: 1
HPT5K0TS100-L

Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -20...70°C Tuotantosarja HPT Sähköliitäntä ruuviliittimet Lisätoimitoja ylimääräinen standby lähtö 5V DC Lähtövirta 50A Lähtöjännite 100V DC... Lue lisää
5613,41 €(Sis.alv)
4472,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HPT5K0TS100-L
- Paino: 5.7 kg
- Teho: 5kW
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 5.7kg
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 336,5x254x63,5mm
- Tuotantosarja: HPT
- Virtalähteen jännite: 180...264V AC
- Virtalähteen jännite: 342...528V AC
- Kytkentätaajuus: 65kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 100V DC
- Lähtövirta: 50A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Eristyksen jännite: 6kV
- Lisätoimitoja: ylimääräinen standby lähtö 5V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 5KW - 100VDC - 50A - OUT: 1 HPT5K0TS100-L
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Tuotantosarja | HPT |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lisätoimitoja | ylimääräinen standby lähtö 5V DC |
| Lähtövirta | 50A |
| Lähtöjännite | 100V DC |
| Ulkomitat | 336,5x254x63,5mm |
| Teho | 5kW |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Kytkentätaajuus | 65kHz |
| Tehokkuus | 93% |
| Virtalähteen jännite | 180...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 342...528V AC |
| Eristyksen jännite | 6kV |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista