- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BREVE TUFVASSONS Teho 39,9W Lähtöjen lukumäärä 1 Sähköliitäntä ruuviliittimet Tiivistysluokka IP20 Virtalähteen jännite 85...264V AC Virtalähteen jännite 140...340V DC... Lue lisää
35,61 €(Sis.alv)
28,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KSE-04012P
- Paino: 0.28 kg
- Teho: 39,9W
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 80...94%
- Ulkoiset koot: 100x40x90mm
- Tuotantosarja: KSE P
- Virtalähteen jännite: 85...264V AC
- Virtalähteen jännite: 140...340V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 3,33A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47/63Hz
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Teho | 39,9W |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 140...340V DC |
| Ulkomitat | 100x40x90mm |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 3,33A |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tehokkuus | 80...94% |
| Verkkojännitteen taajuus | 47/63Hz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Tuotantosarja | KSE P |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €