- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - DIN-KISKOLLE - 30W - 15VDC - 2A - 85÷264VAC - IP20
17000-1557



Valmistaja BREVE TUFVASSONS Tiivistysluokka IP20 Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja PSR Sähköliitäntä ruuviliittimet Ulkomitat 90x35x58,3mm Lähtövirta 2A Lähtöjen lukumäärä 1... Lue lisää
29,89 €(Sis.alv)
23,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PSR-03015
- Paino: 0.14 kg
- Teho: 30W
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Tehokkuus: 80...91%
- Ulkoiset koot: 90x35x58,3mm
- Tuotantosarja: PSR
- Virtalähteen jännite: 85...264V AC
- Virtalähteen jännite: 120...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 2A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47/63Hz
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | PSR |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Ulkomitat | 90x35x58,3mm |
| Lähtövirta | 2A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Teho | 30W |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 120...370V DC |
| Verkkojännitteen taajuus | 47/63Hz |
| Tehokkuus | 80...91% |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €