- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BREVE TUFVASSONS Virtalähde tyyppi impulssi Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja K3SE Suojaus oikosulku-lähdöt Suojaus ylikuumennus OTP Suojaus ylivirtasuojaus OCP Sähköliitäntä... Lue lisää
145,88 €(Sis.alv)
116,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K3SE-24048
- Paino: 1.05 kg
- Teho: 240W
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 113,5x63x125,2mm
- Tuotantosarja: K3SE
- Virtalähteen jännite: 480...780V DC
- Virtalähteen jännite: 340...550V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- Lähtövirta: 5A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47/63Hz
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | K3SE |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Ulkomitat | 113,5x63x125,2mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 5A |
| Verkkojännitteen taajuus | 47/63Hz |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Tehokkuus | 92% |
| Teho | 240W |
| Virtalähteen jännite | 340...550V AC |
| Virtalähteen jännite | 480...780V DC |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €