- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BREVE TUFVASSONS Tuotantosarja PSLRN Sähköliitäntä riviliitin Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella Kotelointi moduuli- Virtalähde tyyppi impulssi Asennus... Lue lisää
40,70 €(Sis.alv)
32,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PSLR-20N-24
- Paino: 0.3 kg
- Teho: 20W
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Massa: 300g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 82...86%
- Ulkoiset koot: 94x54x50mm
- Tuotantosarja: PSLRN
- Virtalähteen jännite: 110...230V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 0,8A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - DIN-KISKOLLE - 20W - 24VDC - 800MA - 110÷230VAC 18924-9984
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Tuotantosarja | PSLRN |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Kotelointi | moduuli- |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Ulkomitat | 94x54x50mm |
| Lähtövirta | 0,8A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 20W |
| Tehokkuus | 82...86% |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Virtalähteen jännite | 110...230V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista