- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LUMEL Asennus DIN-kiskolle Virtalähde laji DIN-kiskolle Virtalähde tyyppi impulssi Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella Suojaus oikosulku SCP Suojaus... Lue lisää
198,52 €(Sis.alv)
158,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZS20-1C
- Paino: 0.56 kg
- Teho: 0,18kW
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: LUMEL
- Massa: 500g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 55x110x105mm
- Tuotantosarja: ZS20
- Virtalähteen jännite: 85...264V AC
- Virtalähteen jännite: 125...350V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 7,5A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LUMEL |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Tuotantosarja | ZS20 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 55x110x105mm |
| Lähtövirta | 7,5A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 0,18kW |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 22...27V DC |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 125...350V DC |
| Tehokkuus | 87% |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €