- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MEAN WELL Toimintalämpötila -25...70°C Tuotantosarja WDR-120 Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus... Lue lisää
91,87 €(Sis.alv)
73,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WDR-120-12
- Paino: 0.67 kg
- Teho: 0,12kW
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Massa: 650g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 89,5%
- Ulkoiset koot: 40x125,2x113,5mm
- Tuotantosarja: WDR-120
- Virtalähteen jännite: 180...550V AC
- Virtalähteen jännite: 254...780V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 10A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Tuotantosarja | WDR-120 |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Ulkomitat | 40x125,2x113,5mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 10A |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 12...15V DC |
| Teho | 0,12kW |
| Tehokkuus | 89,5% |
| Virtalähteen jännite | 180...550V AC |
| Virtalähteen jännite | 254...780V DC |
| Kotelointi | 992B |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
