- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 60W - 48VDC - 1,25A - OUT: 1
60ACDRSS_48S4



Valmistaja GAPTEC Electronic Teho 60W Lähtöjännite 48V DC Lähtövirta 1,25A Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja 60ACDRSS_4 Ulkomitat 52x90x58mm Tehokkuus 91% Toimintalämpötila -20...70°C Suojaus... Lue lisää
50,62 €(Sis.alv)
40,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 60ACDRSS-48S4
- Paino: 0.19 kg
- Teho: 60W
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 91%
- Ulkoiset koot: 52x90x58mm
- Tuotantosarja: 60ACDRSS_4
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Virtalähteen jännite: 127...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- Lähtövirta: 1,25A
- Virtalähde laji: AC/DC
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47...63Hz
- Eristyksen jännite: 4kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 60W - 48VDC - 1,25A - OUT: 1 60ACDRSS_48S4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Teho | 60W |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Lähtövirta | 1,25A |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | 60ACDRSS_4 |
| Ulkomitat | 52x90x58mm |
| Tehokkuus | 91% |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...370V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 43,2...55,2V DC |
| Verkkojännitteen taajuus | 47...63Hz |
| Virtalähde laji | AC/DC |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista