- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 480W - 48VDC - 10A - OUT: 1
480ACDRT_48SC

Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja 480ACDRT_SC Toimintalämpötila -30...70°C Virtalähde tyyppi impulssi Suojaus oikosulku-lähdöt Suojaus ylijännite OVP Suojaus... Lue lisää
341,23 €(Sis.alv)
271,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 480ACDRT-48SC
- Paino: 1.51 kg
- Teho: 480W
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -30...70°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 85,5x125x129mm
- Tuotantosarja: 480ACDRT_SC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- kolmivaiheinen jännite: 3 x 340...550V AC
- Lähtövirta: 10A
- Virtalähde laji: AC/DC
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47...63Hz
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 480W - 48VDC - 10A - OUT: 1 480ACDRT_48SC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | 480ACDRT_SC |
| Toimintalämpötila | -30...70°C |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Ulkomitat | 85,5x125x129mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| kolmivaiheinen jännite | 3 x 340...550V AC |
| Lähtövirta | 10A |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 48...55V DC |
| Verkkojännitteen taajuus | 47...63Hz |
| Tehokkuus | 93% |
| Teho | 480W |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Virtalähde laji | AC/DC |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista