- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 240W - 24VDC - 10A - OUT: 1
240ACDRN_24SC




Valmistaja GAPTEC Electronic Virtalähde tyyppi impulssi Suojaus oikosulku-lähdöt Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuormitus- OLP Suojaus ylikuumennus OTP Sähköliitäntä ruuviliittimet... Lue lisää
139,65 €(Sis.alv)
111,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 240ACDRN-24SC
- Paino: 0.96 kg
- Teho: 240W
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 63x125x113,5mm
- Tuotantosarja: 240ACDRN_SC
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Virtalähteen jännite: 127...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 10A
- Virtalähde laji: AC/DC
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47...63Hz
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 240W - 24VDC - 10A - OUT: 1 240ACDRN_24SC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Ulkomitat | 63x125x113,5mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 10A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 24...28V DC |
| Verkkojännitteen taajuus | 47...63Hz |
| Tehokkuus | 87% |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...370V DC |
| Teho | 240W |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Tuotantosarja | 240ACDRN_SC |
| Virtalähde laji | AC/DC |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista