- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - AC/DC,DIN-KISKOLLE - 22,5W - 5VDC - 4,5A - OUT: 1
60ACDRSS_05S4



Valmistaja GAPTEC Electronic Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji AC/DC Virtalähde laji DIN-kiskolle Teho 22,5W Lähtöjännite 5V DC Lähtöjännitteen arvoalue 5...5,5V DC Lähtövirta 4,5A... Lue lisää
50,49 €(Sis.alv)
40,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 60ACDRSS-05S4
- Paino: 0.2 kg
- Teho: 22,5W
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: oikosulku-lähdöt
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 85%
- Ulkoiset koot: 52x90x58mm
- Tuotantosarja: 60ACDRSS_4
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Virtalähteen jännite: 127...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 4,5A
- Virtalähde laji: AC/DC
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Verkkojännitteen taajuus: 47...63Hz
- Eristyksen jännite: 4kV
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | AC/DC |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Teho | 22,5W |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 5...5,5V DC |
| Lähtövirta | 4,5A |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...370V DC |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Ulkomitat | 52x90x58mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Suojaus | oikosulku-lähdöt |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Tehokkuus | 85% |
| Tuotantosarja | 60ACDRSS_4 |
| Verkkojännitteen taajuus | 47...63Hz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €