- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 5V DC Max. lähtövirta 2,4A lähtöliittimen tyyppi USB x2 Teho 12W Virtalähteen jännite 220...240V AC Virtalähde laji laturi... Lue lisää
15,45 €(Sis.alv)
12,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-50185
- Paino: 89.1 g
- Teho: 12W
- Valmistaja: QOLTEC
- Sovellus: taulutietok.
- Sovellus: matkapuhelimen
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 5V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Virtalähde laji: laturi
- Virtalähde laji: verkkovirtalähde
- Virtalähde laji: tasajännite-
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: USB x2
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Max. lähtövirta | 2,4A |
| lähtöliittimen tyyppi | USB x2 |
| Teho | 12W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | laturi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Virtalähde laji | verkkovirtalähde |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Kauppanimi | puhelin laturi |
| Kauppanimi | USB charger |
| Sovellus | matkapuhelimen |
| Sovellus | taulutietok. |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €