- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 5V DC Max. lähtövirta 2,1A lähtöliittimen tyyppi 2,5/0,7 Teho 10,5W Virtalähteen jännite 220...240V AC Virtalähde laji laturi... Lue lisää
11,96 €(Sis.alv)
9,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-50169
- Paino: 0.16 kg
- Teho: 10,5W
- Valmistaja: QOLTEC
- Sovellus: taulutietok.
- Sovellus: matkapuhelimen
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 5V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Pistokkeen malli: suora
- Virtalähde laji: laturi
- Virtalähde laji: verkkovirtalähde
- Virtalähde laji: tasajännite-
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 2,5/0,7
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Max. lähtövirta | 2,1A |
| lähtöliittimen tyyppi | 2,5/0,7 |
| Teho | 10,5W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | laturi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Virtalähde laji | verkkovirtalähde |
| Lähtökaapelin pituus | 1,4m |
| Pistokkeen malli | suora |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Sovellus | matkapuhelimen |
| Sovellus | taulutietok. |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista