E65P-6524-211
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 24VDC - 2,7A - LÄHTÖ: 5,5/2,1 - 65W - 90÷264VAC - Hakkuriteholähteet - E65P-6524-211 - 1
Valmistaja ESPE Virtalähteen jännite 90...264V AC Toimintalämpötila -5...40°C Ulkomitat 121x53x31mm Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuormitus- OPP Polarisaatio plussa... Lue lisää
  • Tuotekoodi: E65P-6524-211
  • Paino: 0.23 kg
  • Teho: 65W
  • Liittimen malli: suorat
  • Toimintalämpötila: -5...40°C
  • Valmistaja: ESPE
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 91%
  • Ulkoiset koot: 121x53x31mm
  • Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
  • Virtalähteen jännite: 90...264V AC
  • Lähtöjännite: 24V DC
  • Toimintamenettelyt: tasajännite-
  • Virtalähde laji: työpöytä
  • Virtalähde laji: verkkomuuntaja
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lähtöliittimen laji: 5,5/2,1
  • Polarisaatio: plussa sisällä
  • Tuloliittimen laji: IEC C14
  • Setin sisältö: ilman virtakaapelia
kpl
ValmistajaESPE
Toimintalämpötila-5...40°C
Ulkomitat121x53x31mm
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Polarisaatioplussa sisällä
Toimintamenettelyttasajännite-
Virtalähde lajityöpöytä
Virtalähde lajiverkkomuuntaja
Lähtökaapelin pituus1,2m
Max. lähtövirta2,7A
Lähtöjännite24V DC
Teho65W
Tehokkuus91%