
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,5 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1M-P1JR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1M-P1JR
5,38 €(Sis.alv)
4,29 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ESPE |
| Tuloliittimen laji | IEC C8 |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Liittimen malli | suorat |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintalämpötila | -5...40°C |
| Ulkomitat | 152x64x35mm |
| Max. lähtövirta | 1,5A |
| Lähtökaapelin pituus | 1,2m |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 36W |
| Tehokkuus | 88,3% |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |



























































