
SUNNY
ADAPTERI
SYS1588-AC-PLUG-W2
Tuotekoodi: PLUG-SYS1588-USA
1,99 €(Sis.alv)
1,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNNY |
| Ulkomitat | 92x50x32mm |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 30W |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Max. lähtövirta | 1,25A |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Tuloliittimen laji | IEC C8 |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Lähtökaapelin pituus | 1,5m |



























































