
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,5 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1M-P1JR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1M-P1JR
5,38 €(Sis.alv)
4,29 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 20V DC |
| Max. lähtövirta | 2A |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Teho | 40W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Setin sisältö | virtajohto |
| Lähtökaapelin pituus | 1,11m |
| Ulkomitat | 46x108x29mm |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Tarkoitus - laitteen valmistaja | IBM |
| Tarkoitus - laitteen valmistaja | Lenovo |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Sovellus | kannett. tietokon. varten |



