- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 19V DC Max. lähtövirta 2,1A lähtöliittimen tyyppi 4,5/3,0 CENTERPIN Teho 40W Sovellus kannett. tietokon. varten Virtalähteen jännite... Lue lisää
31,26 €(Sis.alv)
24,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-51512
- Paino: 0.32 kg
- Teho: 40W
- Liittimen malli: kulmaiset
- Valmistaja: QOLTEC
- Sovellus: kannett. tietokon. varten
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Ulkoiset koot: 46x108x29mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 19V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Virtalähde laji: työpöytä
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 4,5/3,0 CENTERPIN
- Setin sisältö: virtajohto
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 19V DC |
| Max. lähtövirta | 2,1A |
| lähtöliittimen tyyppi | 4,5/3,0 CENTERPIN |
| Teho | 40W |
| Sovellus | kannett. tietokon. varten |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Setin sisältö | virtajohto |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Ulkomitat | 46x108x29mm |
| Tarkoitus - laitteen valmistaja | HP/Compaq |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Lähtökaapelin pituus | 1,37m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €