
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,1 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1J-P1IR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1J-P1IR
4,87 €(Sis.alv)
3,88 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 18V DC |
| Max. lähtövirta | 2,22A |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Teho | 40W |
| Virtalähteen jännite | 80...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 113...370V DC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Lähtökaapelin pituus | 1,5m |
| Ulkomitat | 125x50x31,5mm |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimen malli | suorat |
| Tuloliittimen laji | IEC C8 |
| Tehokkuus | 89% |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |



























































