
AKYGA
KAAPELI - 2X0,5MM2 - BS 1363 (G) PISTOKE,IEC C7 NAARAS-PVC - 1,5M
AK-AG-03A
Tuotekoodi: AK-AG-03A
4,86 €(Sis.alv)
3,87 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Max. lähtövirta | 4A |
| lähtöliittimen tyyppi | KYCON KPPX-4P |
| Teho | 60W |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Lähtökaapelin pituus | 1m |
| Ulkomitat | 60x106x31mm |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimen malli | suorat |
| Tuloliittimen laji | IEC C8 |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |



























































