
AKYGA
KAAPELI - 3X0,5MM2 - BS 1363 (G) PISTOKE,IEC C13 NAARAS-PVC
AK-AG-01A
Tuotekoodi: AK-AG-01A
5,75 €(Sis.alv)
4,58 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | XP POWER |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Tuloliittimen laji | IEC C14 |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | 0...65°C |
| Ulkomitat | 116,3x52,4x31,3mm |
| Lähtökaapelin pituus | 1,2m |
| Max. lähtövirta | 2A |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Teho | 40W |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Tehokkuus | 89% |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |



























































