E90P-9012-251
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 12VDC - 7,5A - LÄHTÖ: 5,5/2,5 - 90W - 90÷264VAC - Hakkuriteholähteet - E90P-9012-251 - 1
  • Tuotekoodi: E90P-9012-251
  • Paino: 0.36 kg
  • Teho: 90W
  • Liittimen malli: suorat
  • Toimintalämpötila: -5...40°C
  • Valmistaja: ESPE
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 88%
  • Ulkoiset koot: 142x60x33mm
  • Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
  • Virtalähteen jännite: 90...264V AC
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Toimintamenettelyt: tasajännite-
  • Virtalähde laji: työpöytä
  • Virtalähde laji: verkkomuuntaja
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Lähtöliittimen laji: 5,5/2,5
  • Polarisaatio: plussa sisällä
  • Tuloliittimen laji: IEC C14
  • Setin sisältö: ilman virtakaapelia
kpl
ValmistajaESPE
Tuloliittimen lajiIEC C14
Virtalähde tyyppiimpulssi
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Polarisaatioplussa sisällä
Liittimen mallisuorat
Toimintamenettelyttasajännite-
Virtalähde lajityöpöytä
Virtalähde lajiverkkomuuntaja
Toimintalämpötila-5...40°C
Ulkomitat142x60x33mm
Lähtökaapelin pituus1,2m
Teho90W
Max. lähtövirta7,5A
Lähtöjännite12V DC
Tehokkuus88%