
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,5 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1M-P1JR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1M-P1JR
5,38 €(Sis.alv)
4,29 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Max. lähtövirta | 6A |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Teho | 72W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | virtajohdolla |
| Lähtökaapelin pituus | 1,09m |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Pistokkeen malli | suora |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |



