
AKYGA
KAAPELI - 2X0,5MM2 - BS 1363 (G) PISTOKE,IEC C7 NAARAS-PVC - 1,5M
AK-AG-03A
Tuotekoodi: AK-AG-03A
4,86 €(Sis.alv)
3,87 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Max. lähtövirta | 12,5A |
| lähtöliittimen tyyppi | KYCON KPPX-4P |
| Teho | 150W |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Lähtökaapelin pituus | 0,9m |
| Ulkomitat | 186x72x38mm |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimen malli | suorat |
| Tuloliittimen laji | IEC C8 |
| Tehokkuus | 93% |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Virtalähteen jännite | 80...264V AC |
| Lähtöjännite | 12V DC |



























































