
PANASONIC
KYTKIMEN HATTU HARMAA
WD1811Z
Tuotekoodi: WD1811Z
7,76 €(Sis.alv)
6,18 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | PANASONIC |
| Koskettimien asetukset | SP3T |
| Lähdöt | ruuviulostulo |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Vivun laji | pyöreä |
| Kytkimen tyyppi | vipu |
| Rungon koko | 29x15,8x47,2mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 3 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 50000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
| Kytkentätapa | ON-OFF-ON |





