Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIPUKYTKIN - ASENNOT: 2 - SPDT - ON-ON - 5A/125VAC - 5A/28VDC - -30÷85°C
IC1101T1B2M2QE



Valmistaja IC SWITCHES Liitoksen pinnoitus hopeoitu Rungon materiaali messinki Kytkentätapa ON-ON Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -30...85°C Asennusaukon koot Ø6,35mm Vivun korkeus... Lue lisää
10,12 €(Sis.alv)
8,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IC1101T1B2M2QE
- Paino: 4 g
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: IC SWITCHES
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: yksinkertainen
- Liitoksen materiaali: kupariseos
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Asennusaukon koot: Ø6,35mm
- Rungon materiaali: messinki
- Min. eristysresistanssi: 1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: vipu
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Vivun laji: pyöreä
- Vivun korkeus: 10,34mm
- Vivun materiaali: messinki
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 24 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Rungon materiaali | messinki |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Asennusaukon koot | Ø6,35mm |
| Vivun korkeus | 10,34mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 125V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Vivun päällyste | kromi |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Vivun laji | pyöreä |
| Kytkimen tyyppi | vipu |
| Vivun materiaali | messinki |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista