
IC SWITCHES
KYTKIMEN HATTU VIPUKYTKIMIÄ VARTEN
ICE1
Tuotekoodi: ICE1
3,59 €(Sis.alv)
2,86 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LIGHT COUNTRY CO., LTD. |
| Toimintalämpötila | -35...80°C |
| Rungon koko | 12,7x11,43x8,89mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 28V DC |
| Mekaaninen kestävyys | 40000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Yhteensopivat tuotteet | ICE1 |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | vipu |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Vivun laji | pyöreä |
| Asennusaukon koot | Ø6,35mm |
| Vivun korkeus | 10,41mm |

