
IC SWITCHES
KYTKIMEN HATTU VIPUKYTKIMIÄ VARTEN
ICE1
Tuotekoodi: ICE1
3,19 €(Sis.alv)
2,54 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Vivun materiaali | messinki |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Vivun laji | pyöreä |
| Kytkimen tyyppi | vipu |
| Asennusaukon koot | Ø6,35mm |
| Liitosten rasteri | 10mm |
| Vivun korkeus | 10,34mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 125V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | 4PDT |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Yhteensopivat tuotteet | ICE1 |
| Lähdöt | juottoon |
| Vivun päällyste | kromi |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
