- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROMET Merkinantovalon laji litteä Tuotantosarja NEK22 merkkivalon väri punainen/vihreä/keltainen Merkkivalon tyyppi Vaiheiden olemassaolon osoitin Toimintalämpötila -15...30°C... Lue lisää
89,54 €(Sis.alv)
71,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NEK22M-WF
- Paino: 67.5 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -15...30°C
- Valmistaja: PROMET
- Asennusaukon koot: Ø22,5mm
- Tuotantosarja: NEK22
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PROMET |
| Merkinantovalon laji | litteä |
| Tuotantosarja | NEK22 |
| merkkivalon väri | punainen/vihreä/keltainen |
| Merkkivalon tyyppi | Vaiheiden olemassaolon osoitin |
| Toimintalämpötila | -15...30°C |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,5mm |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €