
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 9 - IP68 - SP13 - 3A - 125V
SP1312/S9-N
Tuotekoodi: SP1312S9
10,14 €(Sis.alv)
8,08 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WEIPU |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Tuotantosarja | SP13 |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...6,5mm |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |


