- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- 7/8" liittimet
- CA liittimet
- CM liittimet
- CPC liittimet
- HARTING liittimet
- Hirose liittimet
- LEMO liittimet
- M12 liittimet
- M16 liittimet
- M23 liittimet
- M27 liittimet
- M5 liittimet
- M8 liittimet
- M9 liittimet
- PT-451 liittimet
- PX liittimet
- RT360 liittimet
- C16-1 EcoMate liittimet
- UTG liittimet
- WEIPU liittimet
- X-Lok liittimet
- M18-liittimet
- M25-liittimet
- Binder-liittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WEIPU Liittimen tyyppi pyöreät Liitin pistoke Liittimen laji uros Napojen lukumäärä 9 Tiivistysluokka IP67 Tuotantosarja SY17 Nimellisvirta 5A Nimellisjännite 400V Sähköasennus... Lue lisää
11,19 €(Sis.alv)
8,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SY1711P9-1C
- Paino: 23 g
- Liittimen tyyppi: pyöreät
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: pistoke
- Nimellisvirta: 5A
- Nimellisjännite: 400V
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: WEIPU
- Mekaninen asennus: johtoon
- Tuotantosarja: SY17
- Napojen lukumäärä: 9
- Liittimen laji: uros
- Sähköasennus: juottaminen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
UROSLIITIN - PIN: 9 - IP67 - SY17 - 5A - 400V - JOHTOON SY1711/P9-1C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | SY17 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista