
WEIPU
NAARASLIITIN - PIN: 9 - IP67 - SA20 - 8÷12MM - 5A - 500V
SA2010/S9IIB-1
Tuotekoodi: SA2010S9IB
37,21 €(Sis.alv)
29,65 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | SA20 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Kotelon materiaali | anodisoitu alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 8...12mm |

