
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 9 - IP67 - SA12 - 3A - 125V
SA1212/S9B
Tuotekoodi: SA1212S9B
15,31 €(Sis.alv)
12,20 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | SA12 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...6,5mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Kotelon materiaali | anodisoitu alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |







