
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 7 - IP67 - WA22 - 6+PE - 10A
WA22K7Z1
Tuotekoodi: WA22K7Z
10,06 €(Sis.alv)
8,02 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Tuotantosarja | WA22 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Johdon ulkohalkaisija | 9...10,5mm |
| Napojen lukumäärä | 7 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 6+PE |




