
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 6(2+4) - IP67 - WF20 - 5A,25A
WF20K6BZG1
Tuotekoodi: WF20K6BZG1
11,19 €(Sis.alv)
8,92 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 6 (2+4) |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | WF20 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon halkaisija | 4mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 20 |
| Johdon ulkohalkaisija | 9...10,5mm |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |







