
BULGIN
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 6 - 125V - BUCCANEER 400
PX0413/06S/PC
Tuotekoodi: PX041306SPC
35,69 €(Sis.alv)
28,43 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BULGIN |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Nimellisjännite | 125V |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Tuotantosarja | Buccaneer 400 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,5...5mm |
| Ulkomitat | Ø19,1x46mm |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |













