
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 42 - IP67 - WF48 - 10A - 500V
WF48K42ZG1
Tuotekoodi: WF48K42ZG1
41,37 €(Sis.alv)
32,97 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 42 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF48 |
| Johdon ulkohalkaisija | 11,5...24,5mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 2mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 48 |
| Johdon koko | 14AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |








