
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 4 - IP67 - WF16 - 15A - 500V
WF16K4BZG1
Tuotekoodi: WF16K4BZG1
7,97 €(Sis.alv)
6,35 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | WF16 |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...6,5mm |
| Nimellisvirta | 15A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 2mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 16 |
| Johdon koko | 14AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |















