
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 4 - IP67 - WA22 - 3+PE - 16A
WA22K4Z2
Tuotekoodi: WA22K4Z2
9,56 €(Sis.alv)
7,62 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WEIPU |
| Tuotantosarja | WA22 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...12mm |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 3+PE |





