
BULGIN
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 3 - 250V - BUCCANEER 400
PX0413/03S/PC
Tuotekoodi: PX041303SPC
36,81 €(Sis.alv)
29,33 €(alv 0%)
Tilattavissa 25 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BULGIN |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Nimellisjännite | 250V |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Tuotantosarja | Buccaneer 400 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,5...6mm |
| Ulkomitat | Ø19,1x46mm |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |















