
WEIPU
NAARASLIITIN - PIN: 26(22+4) - IP55 - WF40 - 10A,25A
WF40K26ZN1
Tuotekoodi: WF40K26ZN1
36,02 €(Sis.alv)
28,70 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 26 (22+4) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF40 |
| Johdon ulkohalkaisija | 15,5...18,8mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 2mm2 |
| Johdon halkaisija | 4mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 40 |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |



