
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 10 - IP67 - WY32 - 25A - 500V
WY32K10BZG1
Tuotekoodi: WY32K10BZG1
25,94 €(Sis.alv)
20,67 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WY32 |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 4mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 32 |
| Johdon koko | 11AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |
| Johdon ulkohalkaisija | 13...15,6mm |










