
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 10 - IP67 - WY16 - 5A - 400V
WY16K10ZG1
Tuotekoodi: WY16K10ZG1
10,40 €(Sis.alv)
8,28 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WY16 |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...8mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | pikaliittimet |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 16 |
| Johdon koko | 18AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |












