
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 10 - IP67 - WF24 - 10A - 500V
WF24K10ZG1
Tuotekoodi: WF24K10ZG1
14,33 €(Sis.alv)
11,42 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF24 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 2mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 24 |
| Johdon koko | 14AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Johdon ulkohalkaisija | 8...10,5mm |







